Evde Yaşlı Bakımı
Evde Yaşlı Bakımı

Evde Yaşlı Bakımı

 

Ev; aile yaşamı ve çocuklarla birlikte düşünülen, konfor ve rahatlığı yansıtan, kendi alanına sahip olma duygusu oluşturan, enerjinin yenilendiği ideal yaşam alanımızdır. Bu nedenle, yaşlılarımızın çoğu, bir huzurevi veya bakımevi yerine kendi yaşam alanı olan evlerinde kalmayı tercih etmektedirler. Evde yaşlı bakımı süreçlerinde, ihtiyaçların tespit edilmesi, bakımın planlanması ve hedefe ulaşılması için hizmet öncesi kişiye özel bakım planının oluşturulması son derece önemlidir.

 

Yaşlandıkça ortaya çıkan duygulanım bozuklukları, yaşlılığa bağlı fiziksel fonksiyonel kapasitenin düşmesi ve üzerine eklenen kronik hastalıklar yaşlının bu süreçte profesyonel destek almasını zorunlu hale getirebilir.

 

Evde Yaşlı Bakımı Hizmetlerinde Amacımız

 

Oluşturulan bakım planı çerçevesinde yaşlının biyolojik, psikolojik ve sosyal ihtiyaçlarının doğru tespiti, kaybolan fonksiyonel kapasitesinin iyileştirilmesi, kendi bağımsızlığının ve özgüveninin tekrar kazandırılmasıdır.

 

ümraniye evde yaşlı bakımı,ümraniye evde yaşlı bakım hizmeti,ümraniye evde yaşlı bakım hizmetleri,ümraniye evde yaşlı bakım firmaları,ümraniye evde yaşlı bakım elemanları,

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014